Veskitammi lasteaed logo

Kontakt

Aadress: Veskitammi 22, Laagri
Saue vald
76401 Harjumaa
Telefon/faks: 6793095; 53433071 direktor Rita Klein
6793096; 5237016 õppealajuhataja Tiia Hämarsalu
6793096 tervisetöötaja Maire Kivimurd
 
E-post: juhataja@veskitammila.ee
veskitammi.lasteaed@sauevald.ee
Direktori vastuvõtuaeg:  K 16.00-18.00
Tervisetöötaja vastuvõtuaeg:  K 8.00-9.00

Logopeed Merlin Graubner

Logopeed Mariana Liiv

Psühholoog Mihkel Velström
vastuvõtt etteregistreerimisega
e-posti teel merlin@veskitammila.eevastuvõtt etteregistreerimisega
e-posti teel marianaliiv@gmail.comvastuvõtt etteregistreerimisega
mihkel.velstrom@gmail.com

 

MÕMMI mommi@veskitammila.ee 53682810
PUHH puhh@veskitammila.ee 53285221
MUUMI muumi@veskitammila.ee 53682855
SIPSIK  sipsik@veskitammila.ee 53683145
LOTTE lotte@veskitammila.ee 53683133
POKU poku@veskitammila.ee 53682825
KRÕLL kroll@veskitammila.ee 53000554
PIPI pipi@veskitammila.ee 58862466
NUBLU nublu@veskitammila.ee 58861707