Veskitammi lasteaed logo

Töötajad

568_6002_opetajad_0_81

Direktor Rita Klein juhataja@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, hariduse juhtimine

Õppealajuhataja Tiia Hämarsalu tiia@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, koolieelse lasteasutuse õpetaja

Liikumisõpetaja: vanemõpetaja Marju Niinepuu marju@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, kehaline kasvatus ja sport

Muusikaõpetaja: vanemõpetaja Astra Põder astra@veskitammila.ee
haridus: kesk-eri, muusikakasvataja ja põhikooli muusikaõpetaja-koorijuht

Logopeed: Merlin Graubner merlin@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, eripedagoogika ja logopeedia 

Tervisetöötaja: Maire Kivimurd  maire@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, velsker ja sotsiaaltöö

Mõmmi rühm
õpetaja Ülle Piirmaa ylle@veskitammila.ee
haridus: kesk-eri, lasteaiakasvataja
õpetaja Piret Sanglepp piret@veskitammila.ee
haridus: kesk-eri, koolieelse lasteasutuse kasvataja
õpetaja abi Kristi Kõpper kristi@veskitammila.ee

Poku rühm
õpetaja Maret Jõgi maret@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, koolieelse lasteasutuse õpetaja
õpetaja Triin Variksaar triinv@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, tervisekaitse spetsialist, eelkoolipedagoogika 
õpetaja abi Marju Tang marjut@veskitammila.ee

Lotte rühm
õpetaja Reeli Lepp reeli@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, koolieelse lasteasutuse õpetaja
õpetaja Taimi Laasik taimi@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, alushariduse pedagoog-nõustaja
õpetaja abi Piret Mikk piretm@veskitammila.ee

Sipsiku rühm
õpetaja Marge Põldre-Maripuu marge@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, alushariduse pedagoog
õpetaja Enelin Aru enelin@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, alushariduse pedagoog
õpetaja abi Sirje Lindeberg sirje@veskitammila.ee

Muumi rühm
õpetaja Inga Järvevee inga@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, alushariduse pedagoog
õpetaja Reelika Koorits reelika@veskitammila.ee
haridus: muu kõrgem+ lapsehoidja kutse
õpetaja abi Kaie Valk

Puhhi rühm
vanemõpetaja Margit Pärn margit@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, eelkooli- ja esiõpetuse õpetaja
õpetaja Kristina Võrk kristina@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, koolieelse lasteasutuse õpetaja
õpetaja abi Piret Põldmaa

Krõlli rühm
õpetaja Allen Vähi allen@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, koolieelse lasteasutuse õpetaja
õpetaja Ethel Stüf ethel@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, koolieelse lasteasutuse õpetaja
õpetaja abi Kadriliis Ossep

Pipi rühm
õpetaja Malle Heinmets malle@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, alushariduse pedagoog
õpetaja Anneli Leon anneli@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, alushariduse pedagoog
õpetaja abi Ülle Kruusement yllek@veskitammila.ee

Nublu rühm
õpetaja Liina Muuga liina@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, eesti keele ja kirjanduse õpetaja, eelkooli pedagoog
õpetaja Anne Kiisk anne@veskitammila.ee
haridus: kõrgem, koolieelse lasteasutuse õpetaja
õpetaja abi Genate Sadam genate@veskitammila.ee